• Tvorba webových stránek

  Nabízíme:

  • Kvalitní web design (atraktivní a ergonomický)
  • Optimalizace webových stránek pro vyhledávače
  • Zřízení domény a webhostingu
  • Redakční systém
  • Specializované balíčky pro restaurace a fitness centra

  Nabízíme služby v oblasti tvorby webových stránek od grafického návrhu, přes zprovoznění funkčního webu až po zajištění komplexního internetového marketingu. Naším prvotním cílem je maximálně naplnit požadavky jakéhokoli klienta a na jejich základě navrhnout kvalitní webdesign.

  Čtěte více »

  Email Marketing

  Email představuje rychlou a levnou metodu cíleného oslovení zákazníků, umožňující také následné zhodnocení výsledků celé kampaně.

  Email marketing vám umožní zvýšit svůj podíl na trhu, odezvy zákazníků na jednotlivé marketingové kampaně a přímo podporuje budování vztahů se zákazníky.

  Posílejte personalizované informační bulletiny, pozvánky či nabídky svým zákazníkům na míru dle jejích konkrétních zájmů.

  Čtěte více »

  prediktivní analýza datBusiness Reporting & analýza dat

  Business reporting a analýza dat umožňují našim klientům získat ještě hlubší přehled o svém vlastním podnikání, odhalit změnu, jakmile nastane, a najít její příčinu. Změna totiž představuje buď hrozbu, nebo příležitost. V obou případech včasné upozornění, spolu se znalostí faktorů, které přispěly k dané změně, znamená výhodu spočívající v možnosti reagovat na ni včas a správně. Další nástroje a postupy, mezi které patří dolování dat a prediktivní analýza, usnadňují aktivní hledání příležitostí ke zlepšení podnikání.

  Čtěte více »

 • seoOptimalizace pro vyhledávače (SEO)

  O služby SEO se musí zajímat každý, kdo by si rád ukrojil kousek z koláče internetového trhu. Služby SEO dokáží pomoci v tom, aby vás při hledání nabízených služeb potenciální zákazníci našli. Zajistit vlastní viditelnost je samozřejmě nezbytnou podmínkou k tomu, abychom byli úspěšní; jakmile webovou prezentaci potenciální zákazníci najdou, je třeba zajistit pro ně také relevantní a atraktivní obsah, díky němuž se z návštěvníků webu stanou vaši zákazníci.

  Optimalizujte svůj web a dosáhněte navýšení jak návštěvnosti, tak i počtů konverzí jako prodejů, registrací, příspěvků, stahování, atd.

  Čtěte více »

 • PPC reklamaPPC reklama

  Zkratka PPC pochází z anglického termínu Pay Per Click, což znamená platba za proklik. Inzeráty se zobrazují nad nebo vedle výsledků vyhledávání a také na webových stránkách, pokud obsah souvisí s vaší nabídkou.

  Čtěte více »

 • Data Driven Marketing

  Argo Team pomáhá svým klientům jednak si zákazníky udržet, jednak zvýšit zisk z realizovaného obchodu s nimi. Naše metodika a zkušenosti z analýzy dat pomáhají našim klientům při plánování, realizaci, sledování a vyhodnocení výsledků marketingových kampaní.

  Čtěte více »

 • Grafický Design & Copywriting

  Zaujměte své zákazníky tím, že jim řeknete a ukážete to, co o vás, vašich produktech a službách skutečně chtějí vědět.

  Čtěte více »

SEO

Domníváte se, že potenciální zákazníci nedokáží vaše webové stránky nalézt?
V tom případě je nejvyšší čas začít se SEO.

Zvyšte odezvu prostřednictvím relevantní nabídky

Posíláte svoje e-maily pokaždé všem zákazníkům? Pokud ano, většina z nich je pravděpodobně zcela ignoruje. Najděte způsob, jak určit zákazníky, pro které je vaše nabídka zajímavá.

Analýza příčiny

Jaký je váš zisk v porovnání se stejným obdobím loňského roku? Chcete zjistit, který faktor přispěl k rozdílu nejvíce?

Udržení zákazníků

Dokážete rozpoznat signál vyplývající z chování nejlepších zákazníků, že vás chtějí opustit nadobro?

Pomůžeme vám nastavit včasné upozornění na takový jev, a to na základě využití pravidelného sběru a rozboru dat vaší zákaznické databáze.