Kdo jsme a co děláme?

Argo Team je poradenská společnost, jejíž hlavní specializací je analýza dat o zákaznících, odbytu zboží a prodeji, internet marketing včetně optimalizace pro vyhledávače, jakož i plánovaní a zhodnocení marketingových kampaní.

Svoji činnost jsme zahájili v roce 2004 jako společnost pro vývoj software. V následujících letech jsme rozšířili naši nabídku o Software Quality Assurance, testování software a optimalizaci databází. V letech 2006 a 2007 jsme realizovali první maloobchodní data mart a potom hned v následujícím roce 2008 jsme učinili zásadní rozhodnutí zaměřit se na analýzu dat, jelikož je to oblast, kde se se svými zkušenostmi můžeme nejlépe uplatnit. V roce 2010 jsme svoje služby pro podporu marketingu rozšířili na internet marketing včetně SEO.

V současné době tedy poskytujeme službu analýzy dat, která zahrnuje pokročilý reporting z maloobchodního datového skladu, analýzu obratu, segmentaci zákazníků a produktů na základě různých kritérií a cílů, data driven marketing, SEO a doplňující služby, personalizovaný e-mail a direct mail, grafický design a reklamní texty (copywriting).

Naše vize

Naší vizí je poskytování spolehlivých a vysoce prospěšných služeb analýzy dat pro naše partnery prostřednictvím obratné a kreativní týmové práce, spočívající v hlubokém pochopení trendů vázaných na informace vydolované z oceánu interních a externích dat.

Původní Argo Tým

Jméno naší společnosti je odvozené ze starého řeckého mýtu o Jasoňovi a Argonautech a jejich výpravy za zlatým rounem. Jasoň se s družinou padesáti hrdinů vypravil na dlouhou cestu přes neklidná moře do dalekých zemí. Přes četná nebezpečí a překážky Argonauti dosáhli svého cíle a vrátili se do vlasti s trofejí v ruce.

Báje o Jasoňovi a Argonautech je tak především pověstí o týmové práci, vůdčích schopnostech a vytrvalosti. Jasoň je vůdčí osobností, která konečného cíle nedosáhla sama. Pomohla mu v tom schopná posádka navigátorů, stavbařů lodi, astronomů, bojovníků a dalších. Jejích činorodá souhra byla hlavním prvkem při zvládnutí jakékoliv překážky.

Zákazníci

Blue Rabbit První DKNY prodejna obuvi a módních doplňků v Evropě

Bella Brutta Oblečení španělských značek, obuv Melissa, Pretty Balerinas ...

Restaurace pizzerie Restaurace pizzerie

KADEŘNICKÝ VELKOOBCHOD KADEŘNICKÝ VELKOOBCHOD s profesionální italskou vlasovou kosmetikou

Dětská herna Dětská herna s občerstvením na ploše 700 m2

Janja Prokic Art & Unique Jewellery

Poliklinika Dr. Ristic Health Centre/Poliklinika

Urban Living Center Urban Living Center - Občanské sdružení

Thai Box trenér Muay Thai trenér, Praha

Apartmani Srebrno Jezero Vila Srebrno Jezero, Srbsko

Fitness Studio - Praha 8, Dolní Chabry Fitness Studio - Praha 8, Dolní Chabry

Authentic Thai Massage Tradiční thajské masáže

Open Office Coworking Space with Conference Room Sdílené kanceláře a zasedací místnost

Soukromá zubní ordinace Zubní ordinace Praha 5 - záchovná stomatologie, protetika, dentální hygiena, zubní implantáty...

Partneři

Atelier Reklam Art Grafický Design

Design Mandic Grafický Design

MailChimp Kompletní Email Marketing nástroj

Increase ROI