Tvorba webových stránek

Kvalitní webové stránky - to znamená atraktivní a ergonomické moderní webové stránky, na kterých se návštěvník okamžitě zorientuje a nejsnazší cestou najde přesně to, co hledá. Nalezená informace pak návštěvníka automaticky nasměruje k nákupu vašeho zboží či služeb. Každá stránka je vytvářena s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače, jejímž smyslem je zlepšení pozice ve fulltextových vyhledávačích. Profesionálně provedená optimalizace webu pro vyhledávače je klíčem ke zvýšení návštěvnosti vašich stránek.

Pro vaše webové stránky jsme schopni zajistit plnou správu zahrnující mimo jiné zřízení domény a webhosting. Bez nutnosti znalosti programování můžete publikovat a spravovat informace na internetu prostřednictvím redakčního systému (CMS).

Navrhneme ideální řešení na míru dle vašich preferencí. Speciálně poskytujeme přednastavené balíčky služeb pro restaurace a fitness centra.

Poskytneme:

Webové stránky
Balíčky Start Standard SEO Komplex
Grafický návrh
Úvod
5 stránkový web
Úvod, Adresa/ Kontakt,
Fotogalerie, Nabídka,
Produkty...
Redakční systém CMS
Novinky / Akce
On-page optimalizace
Budování zpětných odkazů
Podpora pro hromadné rozesílání emailů

Webový formulář pro přihlášení k odběru e-mailů/newsletterů, nastavení služby Mailchimp – pro rozesílání hromadných e-mailů

Všechny produkty/služby

(stránka pro každy produkt/službu)

Cena od 8 000 Kč od 15 000 Kč od 25 000 Kč od 30 000 Kč
Další služby
Internetová propagace od 6 Kč / Návštěva

Balíčky pro restaurace a fitness centra

V rámci poskytovaných služeb nabízíme specializované balíčky pro restaurace a fitness centra.